Jak zaplatit

Nabízíme Vám na výběr z následujících způsobů plateb:

1. Dobírka
Nejběžněji používaná platební metoda. České poště nebo PPL uhradíte částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží. U řidiče PPL můžete dobírku zaplatit platební kartou VISA nebo Meastro.

2. Hotově pří osobním odběru
Zboží zaplatíte v naší  prodejně na zahradě, poté Vám bude zboží vydáno.

3. Bankovní převod
Po objednání zboží obdržíte e-mailem potvrzení Vaší objednávky. Na základě tohoto potvrzení provedete platbu bankovním převodem na účet u mBank č.ú.: 670100-2206954861/6210 (číslo účtu je také uvedeno na potvrzení Vaší objednávky). Jako variabilní symbol vyplňte číslo vaší objednávky (je uvedené na e-mailu s potvrzením objednávky). Variabilní symbol je nutný k identifikaci Vaší platby!

4. Platba složenkou
Zašleme Vám písemné potvrzení objednávky se zálohovou fakturou a s vyplněnou složenkou České pošty. Při její úhradě na poště, počítejte s připočtením poplatku za složenku.

5. Platba přes mPeníze
Přímá platba převodem ideální pro zákazníky, kteří mají účet u mBank. Budete nasměrováni přímo do této banky na již vyplněný příkaz k úhradě, čímž platbu velmi usnadní.

Majitelé mKONTA mohou okamžitě prostřednictvím mPeněz platit na internetu, to vše jednoduše a bezpečně – prostřednictvím svého účtu bez poplatku. Po dokončení objednávky při volbě platby, kliknete na mPeníze. Následně budete přesměrováni na platební bránu mPeníze. Přiřazení platby k vaší objednávce proběhne okamžitě.