Expedice objednávek začala!

Předem došlé objednávky jsme začali již odesílat. Nejdříve vyřizujeme objednávky s platbou předem podle pořadí došlých plateb a asi od 25.září objednávky na dobírku.

Kalendář jako dárek!

V letošní podzimní sezóně nebude možnost vybrat za objednávku z několika dárků, ale bude pouze jeden. Při objednávce nad 300 Kč budeme ke každé objednávce přidávat klasický stolní týdenní kalendář s fotkami našich květin.

DROBNÉ OVOCE SE SLEVOU 10%!

V týdnu od 18.září do 24.září je nabízíme všechny sazenice drobného ovoce se slevou 10%!

SLEVA 5% ZA SPRÁVNOU ODPOVĚĎ!

Na titulní straně nového podzimního katalogu je nevšední fotka jedné květiny. Pokud uhodnete správný latinský název květiny na fotce a napíšete ho jako poznámku k objednávce, dostanete slevu 5% na vše. Akce platí po celou podzimní sezónu a v případě platby předem, počkejte s úhradou. Při správné odpovědi dostanete do 24 hodin na e-mail novou částku k úhradě. Při špatné odpovědi žádné oznámení nepřijde. Nápověda je ta, že tuto květinu v podzimní nabídce nenaleznete.

Podzimní nabídka je tu pro Vás!

Obchod s podzimní nabídkou je otevřen od 1.srpna. I když začneme objednávky odesílat až od poloviny září, budeme je vyřizovat podle pořadí. Některé druhy máme v omezeném množství a tak neváhejte! Později již nemusí být!

Tištěný katalog si můžete stáhnout v souboru PDF:

 

STRÁNKY NA KVĚTINOVOU VAZBU!

Manželka Eliška Basíková provádí květinové vazby všeho druhu a má své vlastní stránky, kde se můžete ve fotogalerii podívat na jednotlivé druhy a případně objednat.

http://kvetiny.basik.cz/index.php