Pozvánka na výstavu v Čimelicích.

Od 22. do 25.srpna se koná v zámeckém zahradnictví v Čimelicích velká zahradnická výstava. Jedná se o moc pěknou a po všech stránkách pečlivě připravovanou výstavu, kde budeme mít menší expozici trvalek bez prodeje - viz foto. Dekorace ze sena vytvořil náš vnuk šestiletý Tomášek.

SLEVA 10% NA VŠE ZA SPRÁVNOU ODPOVĚĎ!

Kolekce

Slevu 10% na vše objednané můžete získat, pokud uhodnete správný český nebo latinský název květiny na fotce a napíšete ho jako poznámku k objednávce. Stačí obecný název bez dalšího rodového jména či odrůdy.
Akce platí od 23.8 do 29.8. včetně a v případě platby předem, počkejte s úhradou. Při správné odpovědi dostanete do 24 hodin na e-mail novou částku k úhradě. Při špatné odpovědi žádné oznámení nepřijde. Nápověda je, že tuto trvalku sice máme na zahradě, ale zatím vůbec nikdy nebyla nabízena. Na fotce je detail nakvétajícího květu a jde o nenáročnou mrazuvzdornou trvalku.

 

Podzimní nabídka je tu pro Vás!

Obchod s podzimní nabídkou je otevřen od 1.srpna. Došlé objednávky budeme odesílat sice až od počátku září, přesto neváhejte! Některé druhy máme v omezeném množství a tak později již nemusí být!

Tištěný katalog si můžete vyžádat nejlépe e-mailem nebo si jej stáhnout v souboru PDF:

STRÁNKY NA KVĚTINOVOU VAZBU!

Manželka Eliška Basíková provádí květinové vazby všeho druhu a má své vlastní stránky, kde se můžete ve fotogalerii podívat na jednotlivé druhy a případně objednat.

http://kvetiny.basik.cz/index.php