Jak zaplatit

Nabízíme Vám na výběr z následujících způsobů plateb:

1. Dobírka
Nejběžněji používaná platební metoda. České poště nebo PPL uhradíte částku, která je uvedená ve vaší objednávce, a to v okamžiku doručení a převzetí zboží. U řidiče PPL můžete dobírku zaplatit platební kartou VISA nebo Meastro.

2. Hotově pří osobním odběru
Zboží zaplatíte v naší  prodejně na zahradě, poté Vám bude zboží vydáno.

3. Bankovní převod
Po objednání zboží obdržíte e-mailem potvrzení Vaší objednávky. Na základě tohoto potvrzení provedete platbu bankovním převodem na účet u mBank č.ú.: 670100-2206954861/6210 (číslo účtu je také uvedeno na potvrzení Vaší objednávky). Jako variabilní symbol vyplňte číslo vaší objednávky (je uvedené na e-mailu s potvrzením objednávky). Variabilní symbol je nutný k identifikaci Vaší platby!

4. Platba složenkou
Zašleme Vám písemné potvrzení objednávky se zálohovou fakturou a s vyplněnou složenkou České pošty. Při její úhradě na poště, počítejte s připočtením poplatku za složenku.

5. Platba kartou

Po odeslání objednávky má zákazník možnost využít službu platební brány, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky či na zabezpečenou stránku pro platbu kartou. Po realizaci transakce předá brána informaci o provedení eshopu, který může expedovat zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím bankovních účtů společnosti ComGate Payments, a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

6. Platba přes mPeníze
Přímá platba převodem ideální pro zákazníky, kteří mají účet u mBank. Budete nasměrováni přímo do této banky na již vyplněný příkaz k úhradě, čímž platbu velmi usnadní.

Majitelé mKONTA mohou okamžitě prostřednictvím mPeněz platit na internetu, to vše jednoduše a bezpečně – prostřednictvím svého účtu bez poplatku. Po dokončení objednávky při volbě platby, kliknete na mPeníze. Následně budete přesměrováni na platební bránu mPeníze. Přiřazení platby k vaší objednávce proběhne okamžitě.

7. Platba přes ČS Platba 24
Přímá platba převodem ideální pro zákazníky, kteří mají účet u České spořitelny. Budete nasměrováni přímo do této banky na již vyplněný příkaz k úhradě, čímž platbu velmi usnadní.

8. Platba přes KB Moje platba
Přímá platba převodem ideální pro zákazníky, kteří mají účet uKomerční banky. Budete nasměrováni přímo do této banky na již vyplněný příkaz k úhradě, čímž platbu velmi usnadní.